Ayşen Egeli

Signature

Kurumsal danışmanlığa inanan ve bu konunun ülkemizde yeterince anlaşılmadığını bilen birisi olarak, Danışmanlık nedir? Danışman kimdir? Ne iş yapar? gibi sorularla sürekli karşılaşmaktayım. 
15 yılı bulan ve çeşitli sektörlerdeki firmalara kurumsal danışmanlık yapan birisi olarak ben de bu soruyu soranlara yıllar boyunca edindiğim tecrübe ile danışmanlığı; doğru bilgiyi kullanarak birçok amaca ulaşmak, dolayısıyla zamandan, emekten, paradan kazanarak en az zamanda verimli işler yapmak ve yeterli derecede kar elde etmek olarak tanımlıyorum.
Danışman olarak işimi yaparken hiçbir zaman bireysel düşünmedim. Ekip olarak ne yapabilirizin peşindeydim hep. Müşterilerimize her zaman konunun uzmanı, ekip çalışmasını önemseyen kişilerle birlikte hizmet ettik. Şirket olarak verdiğimiz danışmanlığın disiplinlerarası bir iş olduğunun farkında olarak, web tasarımcısından, makine mühendisine kadar aynı düşünceye sahip olduk.  Biz bireysel değil ekip olarak düşünmeyi ve hareket etmeyi ilke edinmiş bir şirketiz.
Ayşen EGELİ olarak, birçok şirketin ne tür zorluklarla karşılaştıklarını, bu zorlukları aşmaya çalışırken hangi düşüncelerin ön planda olduğunu bilen birisiyim. Dolayısıyla bizler, bu tür kararları alırken hizmet ettiğimiz konularda sizlere yardımcı olmak, sizi yanlış çabalardan korumak, yasal olarak yerine getirmeniz gerekenler ile ilgili doğru yönlendirmek amacındayız.
Süreklilik kavramına önem veren birisi olduğumdan, siz müşterilerimizle ve iş ortaklarımızla tek seferlik hizmetlerde değil, güven ve samimiyete dayalı uzun süreli çalışma şeklini benimsemekteyim. Yıldan yıla artan iş yükünüz karşısında, uzun yıllar süresince bizler sizin yükünüzü hafifletmeye ve zamanınızı size kazandırmaya talibiz.
Son söz, sürekli kendini yenileyen güçlü ekibimizle birlikte, ticari hayatınızda güven duyabileceğiniz bir danışmanınız var artık.
AYŞEN EGELİ