Bizler Kimiz? Neler Yapıyoruz?

Signature

Bizler, farklı alanlara ilgi duyan, kendi alanlarında uzmanlaşan; insanlara, kurumlara, şirketlere değer katmayı önemseyen ve bu yolda ekip çalışmasının ruhuna inanan kişileriz. Kurumsal olmanın ve görünmenin bir bütün olduğunu sizlere hatırlatacak olan kişileriz.
Birbirinden farklı alanlarda faaliyet gösteren EGELİ GROUP; şirketinizi logo tasarımından, yangın güvenliğine, reklam hizmetlerinden, yasal mevzuatlar çerçevesinde imar/ruhsat iş ve işlemlerine kadar bir çok alanda geliştirmek ve sorunlarınızın üstesinden gelmenizi sağlamak için hizmet vermektedir.
İş kollarının ve rekabet etme gücü ve çeşitliliğinin arttığı günümüz dünyasında ve ülkemizde, işletmeler artık sadece kendi konuları ile değil, başka konularla da ilgilenmek zorundalar. Bunlar işletmeler için çok önemli şeyler olarak görülmese de, aslında hizmet kalitesi ve kurumsallığı olumsuz yönde etkilemektedir. Etkili bir şirket logosu, reklam ve tanıtım gücü, etkileyici bir web sitesi olmadan görünür dünyada başarılı olmanız çok zor artık. 
Bizler aynı zamanda, işletmenizin faaliyet gösterebilmesi için gerekli olan ruhsat ve izin belgelerinin ilgili yasal mercilerden alınması süreçlerinde de yanınızdayız. Sizler kendi işleriniz ile meşgul olurken, bizler sizin adınıza işletmeniz için gerekli yasal prosedürlerin sağlanması için bütün süreçleri yönetiyoruz. Bakanlıklar, İtfaiye dairesi başkanlığı, il ve ilçe belediyeleri, büyükşehir belediyeleri, organize sanayi bölge müdürlükleri gibi kurumlardaki zorlu bürokratik süreçler bizimle çalıştığınızda daha kolay olacak.
Kısacası bizler neler yapıyoruz? sorusunun cevabı HİZMETLERİMİZ linkinde.