Reklam ve Organizasyon Danışmanlığı

Reklam ve Organizasyon Danışmanlığı

Reklam Hizmetleri

Ticaretinizdeki pazar payınızı yukarı çekmek, güçlü bir imaja ulaşmanızı sağlamak ve reklam ajansı sektöründeki deneyimlerimizle, işinizde farklı bir kimliğe kavuşmanızı sağlama konularında ekibimizle yanınızdayız.
Çalışma sırasında, sizlerin isteklerini ön plana alarak, reklam sektöründeki bilgilerimizle, ticari hayatınızda yerinizi belirlemede ve sizlerin ürün ya da hizmetinizi doğru bir biçimde yansıtılmasını sağlamada gereken hassasiyeti göstermekteyiz.
Sektördeki yerinizi genişletmek, kalıcılığı sağlamak, kazancınızı yükseltmek, bilinirliliğinizi artırmak gibi çok önemli amaçlarınızı reklam yoluyla elde edebilirsiniz. Reklam sektöründe yıllara dayanan engin deneyim ve kazanımlarımızı, Egeli Group çatısı altında, siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.
Tanıtım Hizmetleri
Reklam sektörüne, yeni, güçlü ve farklı bir heyecan getirmek, yaratıcı ve yenilikçi çözümlerimiz ile firmanıza etkili dokunuşlarda bulunmak, ticaretinizi daha güçlü kılmak adına Egeli Group sizin en güçlü destekçiniz olacak.
Reklam ve organizasyon, kurumsal kimlik, digital matbaacılık ve baskılı işler, mekan tasarımı, totem ve tabela işleri, promosyon ürünleri ve uygulamaları gibi hizmetlerimiz başta olmak üzere, firmanızın tüm kurumsal kimlik ihtiyaçlarında kaliteyi fazlasıyla yanınızda hissedeceksiniz.
Grafik Tasarım Hizmetleri
Grafik tasarım, firmaların, kişilerin, kurumların ve tüm sektörlerin kendilerini etkili, güçlü, akılda kalıcı olmalarını sağlayan çok önemli bir hizmettir.
Grafik tasarım konusunda iyi hizmet almış bir firma ya da kişi, tanınma, akılda yer etme, güven sağlama ve güçlü görünme konularında en büyük adımı atmış demektir.
Egeli Group olarak grafik tasarım hizmetini, deneyimli grafiker kadrosuyla size ve firmanıza profesyonelce sunmaktan gurur duyuyoruz.
Kurumsal Tanıtım Hizmetleri
Egeli Group ekibi, tecrübesi, uzmanlığı ve ilgisiyle, markanıza değer katmak, kurumsal kimliğiniz için gereken çalışmaları eksiksiz yerine getirmek için firmanızın daima yanındadır.
Kurumsal kimlik çalışmalarımız, özgün, akılda kalan, dikkat çeken, anlaşılır, firmanızı doğru yansıtacak biçimde yapılır. Bu konuda uzman ekibimiz araştırmalarını titizlikle gerçekleştirir. 
Fikir üretmek, özgün düşünmek ve bunu kurumsal kimliğinizle harmanlamak, bizi farklı kılan çok önemli bir unsurdur. Kendimizi tekrar etmemek konusundaki hassasiyetimiz, sizin kurumsal kimliğinizin özgün olmasını garanti eder.
Kurumsal kimlik çalışmalarımız arasında, katalog, antetli kağıt, dergi, broşür, el ilanı, logo tasarımı, tüm baskılı evraklar vb. gibi hizmetlerimiz yer almaktadır.
Digital Baskı ve Matbaa Hizmetleri
Görsel kimlik günümüzde, basit olarak algılanan ve kolay elde edileceği düşünülen, aslında firmanın tüm geleceğini en başta doğru kurgulamak zorunda olduğu, kendisini profesyonel gösteren ya da göstermeyen çok önemli bir duruştur.
Kartvizitinizin doğru oluşturuluşundan, antetli kağıt, zarf, broşür, katalog, dergi, insert, etiket, bloknot, makbuz gibi baskılı işlerinizin uyumlu, güçlü sadelikle tamamlanması, firmanızın kuruluşunda önemli ve geri dönüşü güç bir süreç gerektirmektedir.
Matbaacılık hizmeti, yanlış firma tercihinde bulunmanız halinde, şirketinizde yıpratıcı ve zamanınızdan çalan bir sürece dönüşebilir. Ticaretin hızla geliştiği ve rekabetin çok daha zorlaştığı günümüzde bunlar için zamanınız olmayacağı kesin.
Egeli Group, matbaacılık ve digital baskılı işler konularında uzman kadrosu ile size güç ve motivasyon sağlayacaktır. Kurumsal kimliğin bu yapı taşlarını oluştururken tecrübeli ekibimizle her zaman yanınızda olacağız.
Kurumsal Kimlik Tasarımının Ek Parçaları
Başta tespit edilen kurumsal kimlik çalışmalarının yanı sıra, firmanızın sektörel ihtiyaçlarına bağlı olarak, bazı ek parçalara ihtiyaç duyabilirsiniz. Firmanıza özel promosyonlar, fabrika ve ofis yönlendirme tabelaları, cepli dosya, cd etiketi, promosyon tasarımları, poşet, ambalaj, personel ve ziyaretçi kartları, personel işe alım ilanları, iş güvenliği kitapçıkları ve mağaza giydirmeleri, kartvizit, antetli kağıt, zarflar, fatura ve irsaliye, tahsilat makbuzu, tabela, araç giydirme, personel kıyafetleri, bayraklar gibi sizin ihtiyaçlarınız belirlenerek çoğaltılabilir.
Fuar Katılım Planlaması
Başarılı bir fuar katılımı, ancak doğru planlama ve iyi bir takip ile gerçekleştirilebilir. Fuar takibinin başarıya ulaşması için, fuarın her aşaması planlanmalı, görev alacak kişiler belirlenmelidir.
Fuar Standı
Fuar standı, firmanın imajını birebir yansıtan, konumu ve tasarımıyla ziyaretçilere, katılımcı firma hakkında ilk izlenimi veren, fuar organizasyonunun en önemli parçasıdır.
Host & Hostes
Tecrübeli ve özenle seçilmiş olan host ve hosteslerimiz, kongre, açılış, fuar gibi organizasyonlarda görev almaktadır.
Catering & Kokteyl
Fuarlarınızda konuklarınızı ağırlamanız, müşterilerinize hoş zamanlar geçirtmeniz, firma ve marka tanıtımınızı yapmanız ve fuarda fark yaratmanız için kokteyl&catering hizmetimiz ile çözüm ortağınız oluyoruz.